6.1.12

HOW TO... CZYLI JAK NAKŁADAM RÓŻ W KREMIE

Jak już pewnie zauważyliście, darzę OGROMNĄ miłością wszystkie kosmetyki kolorowe w "mokrej postaci" takiej jak krem, mus czy żel. 

Dzisiaj chciałabym wam pokazać jak ja aplikuję róż w kremie.


1.

2.

3.

4.


1. W swojej kolekcji mam trzy róże w takiej "mokrej" postaci, Maybelline Dream Touch Blush jest w musie, Essence Vampire Love w żelu, a Tarte Cheek Stain w takim jakby sztyfcie przypominającym klej. I właśnie za pomocą różu Tarte pokaże wam jak apliukuję tego typu produkt.

2. Do aplikacji używam skośnego pędzla firmy elite (ta seria pędzli z tej firmy jest bardzo podobna do tych z ecotools).

3. Delikatnie napieram odrobinę produktu na pędzel, sprawdzam na dłoni czy nie nabrało się za dużo - zawsze w razie potrzemy mogę przecież dołożyć produktu :)

4. Aplikując róż na policzek najpierw kilkukrotnie dotykam (tak jak robimy stemple) pędzlem miejsca, gdzie chcę aby róż się znalazł, a dopiero później rozcieram robiąc małe kółka. 
Jeśli jednak mimo wszystko, stwierdzamy, że nałożyłyśmy za dużo produktu, pędzlem z jego odrobiną podkładu rozetrzyjmy to miejsce. 

Czasami utrwalam nałożony róż transparentnym pudrem lub jeśli chcę aby efekt przetrwał np. całonocną imprezę, nakładam na róż w kremie odrobinę różu w pudrze w podobnym odcieniu.


 I gotowe! 

2 komentarze:

  1. takiego posta własnie potrzebowałam! thx! Justyna

    OdpowiedzUsuń
  2. love the colours of the nailpolish!
    X

    OdpowiedzUsuń